Zaznacz stronę

Pergole Rolety.com

Pergole Rolety.com

ROLETY.COM

Pergole

ROLETY.com i Żaluzje.com są producentem w Polsce należącym do grupy SOLARMATIC w Niemczech. Dlatego otrzymasz od naszej filii ALLWEATTERSCHUTZ, hurtowe ceny z Polski lub Niemiec na osłony w postaci lamelek dachowych. W naszej głównej siedzibie firmy o powierzchni ponad 30 000 m2 możesz obejrzeć wiele systemów ochrony przed niepogodą. Ochrona przed mrozem za pomocą Patio Control składa się z wąskiej obudowy i zasilacza, które można łatwo podłączyć do istniejącej sieci energetycznej. W sterownikach zaprogramowane są pozycję krańcowe pracy oraz czas, a w momencie opadów deszczów czujniki wysyłaj sygnał do centrali, i lamelki samoczynnie się zamykają. Po ulewie lamelki najpierw otwierają się do 20 stopni w celu spłynięcia wody. W temperaturze poniżej 2 ° C pergola otwiera, aby zapobiec zamarznięciu listew.

Ceny zadaszeń do Pergoli

Mimo że wszystkie systemy posiadają ruchome lamelki, to różnią się ceną. Znacznie droższa wersja poprzecznych ruchomych listew zajmuje o 1/3 mniej pakietu podczas zwinięcia żaluzji oraz zmniejsza ilość wpadanego światła dziennego nawet w niekorzystnym położeniu lamelek. Spędzanie wolnego czasu na powietrzu niezależnie od warunków pogodowych jest czymś komfortowym. Podobnie jak na przykładzie kupna samochodu istnieje podstawowa wersja, którą za dopłatą można wyposażyć w dodatkowe elementy. System osłon dachowych z obracającymi się listwami może być sterowane elektrycznie, obracając się do 90 stopni. Posiada czujnik zapobiegający zaleganiu śniegu oraz specjalne uszczelki, dzięki którym nasz system jest wodoszczelny. Elastyczna konstrukcja dachu zapewnia dobre odprowadzanie wody deszczowej, regulowaną ochronę przeciwsłoneczną lub jest idealnym nośnikiem reklamy. Umożliwia nam to doskonały wypoczynek nad basenem, ogródku piwnym lub tarasie. Ten system posiada znakomite właściwości ochrony przed opadami, wiatrem i słońcem. Takie możliwości i nowoczesny wygląd sprawia, że żaluzje do pergoli dachowej są idealnym rozwiązaniem na każdą pogodę. Nasza wodoodporna pergola może być indywidualnie dostosowana do każdej sytuacji budowlanej. System jest bardzo modny i otrzymał wiele międzynarodowych nagród.

Moduł dachowy

Max. Szerokość 4 m

Max. Wysięg 7,03 m

Sterowanie: Silnik

Max. Obrót lamelek 90°

System przyścienny

Max. Szerokość 4 m

Max. Wysięg 7, m

Sterowanie: Silnik

Max. Obrót lamelek 90°

System Wolnostojący

Max. Szerokość 5 m

Max. Wysięg 7, m

Sterowanie: Silnik

Max. Obrót lamelek 90°

System Wolnostojący łączony

Max. Szerokość 8 m

Max. Wysięg 7, m

Sterowanie: Silnik

Max. Obrót lamelek 90°

Markiza do Pergoli – wiele możliwości

Zadaszenia markizowe do pergoli są odwracalne i mogą być stosowane w każdych warunkach atmosferycznych. Markiza do pergoli z wodoszczelną i oddychającą tkaniną o charakterze tekstylnym są najlepszym rozwiązaniem systemów ochrony Rolety.com. Pionowe markizy lub rolety boczne stosowane są jako boczna, lub przednia tarasów. Ponieważ typowe pergole wykonane ze szkła laminowanego, pleksiglasu,, który nie do końca sprawdza się przy gwałtownych opadach atmosferycznych, większość decyduje się montaż pergoli w stylu Cabrio. Stosując nasze rolety z materiału wodoodpornego nie tylko ochronimy się przed słońcem, ale również przed deszczem. Coraz bardziej elastyczne systemy o wielofunkcyjnych właściwościach są jednak wykorzystywane w sektorze zewnętrznym. Daj się zainspirować oazie spokoju w domu lub w gastronomiczne używanym obiekcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią poniżej.

Markiza do Pergoli pozioma i pionowa

Stylowo można zintegrować pionowe zacienienie, a przednie podparcie markizy służy do podtrzymywania zamków błyskawicznych. Nasze zasuwane suwaki budujemy do szerokości 8m i wysokości 14m. Więcej o ekranach zip. Wspierane na ścianie markizy pergolowe są idealne do trudnych powierzchni montażowych. Statyka budynku jest znacznie zmniejszona przez przednie podpory w porównaniu do przegubowych markiz ramienia. Markizy chroniące przed warunkami atmosferycznymi Rolety.com są wykonane ze stali nierdzewnej i bezobsługowych regałów z ponad 3000 dostępnych tkanin markizowych. Mogą Państwo w dowolnym miejscu regulować długość wysunięcia się łuku lub pionowej ściany. Markizy samonośne lub naścienne wykorzystywane są w prywatnych domach jak również w gastronomii. Mam do zaoferowania poszycia chroniące przed światłem, tkaniny chroniące przed promieniami słonecznymi z widokiem na zewnątrz lub zaciemniające, oraz tkaniny wodoodporne.
W naszej ofercie można znaleźć markizę Trattoria, która znakomicie sprawdza się na duże i małe tarasy. Nachylenie nie powinno przekraczać od 10º do 25º stopni. Nasza produkowana na wymiar Trattoria dostępna jest z napędem silnikowym. Opcjonalnie można wybrać pomiędzy awaryjnym sterowaniem korbą, napędem radiowym z nadajnikiem ręcznym lub czujnikiem Wiatrowo – słonecznym.

Bioklimatyczne zadaszenie do pergoli PREMIUM

Ciesz się przyrodą pod twoją bioklimatyczną pergolą z obracającymi się lub ruchomymi listwami aluminiowymi! Bioklimatyczne zadaszenie tarasu znakomicie sprawdza się na każdą pogodę. Oprócz ochrony przeciwsłonecznej obracające się listwy zapewniają niespotykane rozproszenie światła w zależności od nasłonecznienia.

Zadaszenie lamelowe nadaje się zarówno dla miłośników słońca, jak i dla osób, które lubią wypoczywać w cieniu. Wystarczy obrócić listwy o 180° (w zależności od typu) oraz od chęci uzyskania efektu. Kolejną zaletą listew obrotowych w porównaniu z tradycyjnymi dachami tarasowymi jest to, że dzięki prostej funkcji przechylania można uniknąć akumulacji ciepła pod dachem. Wodoodporny mechanizm bioklimatycznej Pergoli G jest unikalny i opatentowany.

Zamknięcie lamelek dachowych TYP G stanowi szczelną osłonę przed deszczem. Ustaw lamelki w pozycji poziomej i ciesz się świeżym powietrzem w suchym miejscu.

Zautomatyzowany system samoczynnie otwiera listwy w temperaturze poniżej 4°C w celu zapobiegnięcia uszkodzenia lamelek przez ciężar śniegu. Bioklimatyczne współgra z naturą zapewniając maksymalny komfort wizualny i termiczny przy minimalnym zużyciu energii. Nasze bioklimatyczne rozwiązanie dachowe MedTwist reguluje mikroklimat i zapewnia „świeże powietrze”.

Gdzie mogę znaleźć ceny żaluzji do Pergoli?

W przeglądzie typów na tej stronie znajdziesz przykładowe ceny dachu żaluzjowego. Jako producenci wykonujemy nasz produkt na indywidualny wymiar oraz kolor. Nasz system wykonany jest wyłącznie z profili aluminiowych, aby zapobiec efektu zwisu przy większych wymiarach. Taka funkcja podnosi koszt naszych żaluzji. Jako przykładową ceną standardowego zadaszenia aluminiowego można przyjąć ok. 12 Tys. Euro.

Podstawowy System żaluzji do Pergoli Vario

Vario charakteryzuje się prostą, a zarazem solidną konstrukcją. Bez nadmiernej ilości falbanek, a przy tym jest łatwy w utrzymaniu. Standardowo mogą być wyposażone w silnik elektryczny. Jako pojedynczy moduł może osiągnąć do 7 metrów rozpiętości przy użyciu tylko 2 wsporników. Do wyboru mają Państwo system dachowy z odpływem wody, wersją naścienną lub wolnostojącą. Konstrukcja standardowo malowana jest w kolorze białym lub grafitowym. Najpopularniejszą wersją jest konstrukcja w kolorze antracyt z białymi lamelkami, dzięki czemu uzyskuje się większą jasność i odbicie ciepła. Szerokość listew Vario wynosi 22 cm. Moduł dachowy może być montowany bocznie w konstrukcji betonowej, metalowej lub drewnianej. Możliwe jest również umieszczenie go na ramie. Istnieje możliwość zastosowanie dodatkowo bocznych ścian foliowych lub screenowych w celu uszczelnienia pergoli. Obecnie jesteśmy na etapie budowy konfiguratora cenowego dla naszych systemów dachowych. Są już zakładki z podpowiedziami dotyczącymi montażu, podłączenia elektrycznego, mocowania i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kontakt

8 + 6 =

 

Rolety.com Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 3
PL-74-400 Dębno

Tel 95 747 41 47

info@zaluzje.com